מקרים בהם דירה דיסקרטית היא אפשרות לא מתאימה

You are currently viewing מקרים בהם דירה דיסקרטית היא אפשרות לא מתאימה

העיר פתח תקווה היא אחד האזורים הצפופים ביותר בישראל. בעיר מתגוררים למעלה מ-200,000 תושבים והיא גם ביתם של מהגרים רבים. שוק הדירות בעיר זו מאוד תחרותי ואין הרבה אפשרויות לשכור דירה.

בעתיד נוכל לראות שבתל אביב ובערים גדולות נוספות ייבנו בניינים רבי קומות שיתאימו לאוכלוסייה הגדלה. לאנשים יהיה קל יותר למצוא דירות עם יותר מרחב מחיה ממה שיש להם עכשיו.

בעידן המודרני, אנשים חיים בערים גדולות והם צריכים לגור בדירות. ישנם מקרים רבים בהם דירה אינה אופציה מתאימה למישהו.

יכול להיות שאדם גר עם משפחתו ולא ייתכן שכולם יתגוררו באותה דירה. יכול להיות שהם גרים עם אנשים אחרים שאינם קשורים אליהם וזה הופך להיות מסובך מדי לחלוק איתם דירה. או שהם אולי שוכרים דירה ממישהו אחר, אבל אז יגלו שבעל הבית רוצה שהם יעזבו בקרוב כי הוא רוצה למכור את הנכס.

מאחר והדירה דיסקרטית, אין דרך לדייר לקבל סיוע כלשהו.

לדירה אין מיקום ייעודי מה שאומר שהיא עלולה להיות בשכונה מסוכנת.

הדירה אינה מטופחת ואינה מציעה תכונות בטיחות כלשהן.

דירה דיסקרטית היא לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. למשל, אם אתם מחפשים מקום לינה בתל אביב, יהיה לכם קשה למצוא דירה דיסקרטית.

דירה בפתח תקווה היא לא תמיד האופציה הטובה ביותר עבור אנשים שרוצים לחיות בדיסקרטיות. למשל, אם לאדם יש עבודה לא שגרתית שדורשת ממנו לבוא וללכת בשעות מוזרות. דירה דיסקרטית תעזור להם לשמור על פרטיותם ולשמור על חיי העבודה בנפרד מחיי הבית.

הסיבות הנפוצות ביותר לאי דירה דיסקרטית הן:

– הדייר נמצא בזוגיות ואינו רוצה שבן הזוג יברר על האדם השני.

– השוכר לא רוצה שהוריהם ידעו על האדם השני.

– השוכר נמצא בהליכי גירושין ורוצה לקבל קצת מקום מבן הזוג.

דירה דיסקרטית היא לא תמיד האפשרות הטובה ביותר. ישנם מקרים בהם דירה דיסקרטית אינה אופציה מתאימה. לדוגמה, אם האדם צריך להיות קרוב לעבודתו, יהיה לו קשה לגור בדירה דיסקרטית כי הוא יצטרכו לנסוע כל יום.

בנוסף, אם האדם צריך לקבל קצת פרטיות ומרחב לעצמו בבית, יהיה לו גם קשה לגור בדירה דיסקרטית. הסיבה לכך היא שלא יהיה להם חדר משלהם וייתכן שגרים איתם אנשים נוספים שהם לא מכירים.

ישנן סיבות רבות לכך שדירה דיסקרטית היא לא האופציה הטובה ביותר. אחת הסיבות העיקריות היא שיכול להיות קשה למצוא דירה מתאימה באזור בו אין הרבה דירות פנויות.

הסיבה השנייה היא שאולי קשה למצוא דירה אצל בעל דירה שמקבל שוכרים לטווח קצר. לדוגמה, בעלי בית עשויים לדרוש ממך לחתום על חוזה שכירות לשנה ולשלם שכר דירה של שלושה חודשים מראש. זה יכול להקשות על השכרת דירה אם אתה צריך אותה רק לחודש או חודשיים לכל היותר.

בישראל ישנם מקרים רבים בהם דירה דיסקרטית אינה אופציה מתאימה. למשל, אם אתם מחפשים דירה להשכרה בפתח תקווה, ויש לכם ילדים, לא פשוט למצוא דירה עם 3 חדרי שינה.

אחד הפתרונות הוא רכישת נכס במקום השכרה. אבל ייתכן שהפתרון הזה לא יהיה הבחירה הטובה ביותר עבור כולם.

דירה בפתח תקוואה